חברים ותומכים יקרים... 

ישראל, "אל תירא כי גאלתיך. קראתי בשמך, לי אתה." )ישעיה מ"ג, א'( במלים אלה, הנבא השקיט את פחדו של העם בעת של מתחים רבים. זוהי בהחלט עת של מתחים ולחצים, במזרח

התיכון במיוחד. אנו מודים לאלוהינו העומד בלב הסערה. זה שמכיר אותנו בשם עומד עימנו תמיד.

איזו חוויה מתגמלת היה לבצע את "המשיח" של הנדל בעברית בחודש שעבר! הצלחנו להרחיב לשלושה מופעים. האולמות היו מלאים בכל אחד מן המקומות, כולל בבאר-שבע, כשהבאנו את היצירה המופלאה הזו בפעם הראשונה לדרום. כמו באור עקיבא, הצלחנו לסבסד כרטיסים עבור ניצולי השואה ואחרים בביצוע באר-שבע.

השנה זכינו ל-350 אורחים שכאלה! אנו מלאי הודיה לראות כזה גידול שנתי במשימה הזו! תודה רבה לאלה שנדיבותם ותפילותיהם סללו את הדרך לכניסת דבר אלוהים אל תוך עמנו. מי יתן והאדון יתגמל אתכם בשפע עבור נאמנותכם!

אני נרגש מהאפשרויות שהעתיד טומן בחובו,שכן נראה כי הולכות להינתן לנו הזדמנויות נוספות ליצירה. אני מתכנן שני סוגי מופעים; אחד שיתבצע בליווי פסנתר בלבד, ויוצע למגוון מקומות קטנים בישראל. השני הוא הקונצרט בדצמבר, "שערי נחמה". אנו נבצע את הקנטטה שלי מתוך תהלים פ"ז בעברית, "הרקוויאם הגרמני" של ברהמס בעברית וקטע מתוך האורטוריה החדשה מאת אפרת גרליך )״חזה הווית״( מתוך הנביא דניאל. יחד, שלוש היצירות האלה מבטאות נקודת מבט מקראית מלאה לנושא הנחמה בעתים קשות ואת הנצחון שהמשיח יביא לנו! אנו נבצע את המופע יחד עם אחת התזמורות הקאמריות המרגשות ביותר בישראל, אנסמבל סולני תל אביב. נציג אותו בתיאטרון בלב תל אביב. זו תהיה חוויה חדשה עבורנו. אנא שקלו לחבור איתנו לקיום הערב הזה. אנו זקוקים

לתמיכה באתגר הפיננסי הזה. דוד לודן עבור "קמתי" ומקהלת "ליטורגי-קל".

קמתי, החברה למצויינות ונגישות תרבותית. עמותה מס' 580485340.

כתובת: רח' וולפסון 14, נתניה, 42374, ישראל טל. 09-8336470, פקס. 077-9624322, דוא"ל. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.